Prefabrykacja

Prefabrykaty żelbetowe dla budownictwa mieszkaniowego, rolniczego i przemysłowego

Firma Precon Polska zmieniła nazwę na HM Górażdże Prefabrykacja oraz dołączyła do grupy Heidelberg Materials Polska. Będąc częścią globalnego koncernu wspólnie z innymi firmami z Polski i świata tworzymy jedną markę Heidelberg Materials.

Cele, które nam przyświecają to budowanie zrównoważonej przyszłości, zadowolenie naszych klientów, innowacyjność i długofalowość.

Będąc częścią Heidelberg Materials Polska możemy oferować szerszy zakres usług i produktów oraz wsparcie lidera w produkcji cementu w Polsce i jednego z największych producentów betonu towarowego i kruszyw.

Jesteśmy jednym z czołowych przedsiębiorstw w Polsce działających w sektorze produkcji żelbetowych elementów prefabrykowanych dedykowanych dla budownictwa mieszkaniowego, rolniczego i przemysłowego. HM Górażdże Prefabrykacja wykorzystując międzynarodową wiedzę i doświadczenie oraz polską ponad 40-letnią praktykę firmy Jastrobet, śmiało konkuruje z innymi podmiotami działającymi na polskim rynku. Park maszynowy i wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia produkcję prefabrykatów żelbetowych i strunobetonowych najwyższej jakości.

Zapraszamy naszych obecnych jak i przyszłych Partnerów i Klientów do współpracy.