Heidelberg Materials Polska

Heidelberg Materials to jeden z największych producentów betonu towarowego w Polsce. 
Sprawdź ofertę: BETONY TOWAROWE, BETONY SPECJALNE.

Zawsze najwyższa jakość

Heidelberg Materials Polska obejmuje sieć kilkudziesięciu wytwórni betonu towarowego zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zakłady wyposażone są w nowoczesne, innowacyjne urządzenia, które zapewniają wytwarzanie wysokiej jakości mieszanek betonowych i gwarantują utrzymanie powtarzalności wymaganych parametrów. Wysoki standard produkcji wspiera dodatkowo system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 oraz wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Stabilną jakość zapewnia też personel o wysokiej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Stały monitoring jakości produkcji zakładów odbywa się zarówno w nowocześnie wyposażonych laboratoriach, jak i na placach budów. Nadzór technologiczny nad produkcją prowadzony jest przez nasze Centrum Technologiczne. Laboratorium prowadzi także prace rozwojowe w dziedzinie opracowania i wdrażania innowacyjnych produktów.

Uzupełnienie podstawowej działalności firmy stanowią usługi w zakresie transportu i pompowania mieszanki betonowej oraz szeroko rozumianego doradztwa dotyczącego zastosowania oferowanych produktów.

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży.

 

Przejdź do mapy