Osiedle mieszkaniowe MODERNA 3 w Warszawie

Osiedle "MODERNA" powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Targówek –  u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Nowoczesny kompleks „MODERNA” złożony jest z zespołu 14-stu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych z wielopoziomowymi usługami oraz wielokondygnacyjnymi garażami podziemnymi i częściowo naziemnymi.

Osiedle Moderna obejmuje budynki wielorodzinne 4, 5 i 12 - piętrowe realizowane w czterech etapach. W ofercie znalazły się zarówno kompaktowe lokale o powierzchni 33,9 mkw., jak i przestronne ponad 100-metrowe przestrzenie. Każde z mieszkań będzie miało loggię, balkon lub taras, a te zlokalizowane na parterze - dostęp do przydomowych ogródków.

W trzecim etapie osiedla „MODERNA” będą znajdować się łącznie 163 lokale mieszkalne, o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 9 779,00 m2. Parking zostanie przystosowany do przyjęcia 214 samochodów. W budowanym kompleksie zlokalizowane zostaną 24 lokale usługowe o powierzchni sprzedażnej 1 989,47 m2, co pozytywnie przyczyni się do podwyższenia komfortu życia mieszkańców tego obiektu.

Osiedle ma dobrą loaklizację. W pobliżu znajduje się wiele szkół, przedszkoli, centrów handlowych, lokalnych restauracji oraz pobliskich terenów rekreacyjnych (lasku i Parku Bródnowskiego).

Na budowę Osiedla "MODERNA 3" w Warszawie Górażdże dostarczą łącznie 17.000  m3 betonu.

Osiedle mieszkaniowe MODERNA 3 w Warszawie

 • Dom Development SA

  Właściciel

 • Mąka Sojka Architekci

  Architect

 • F.B.I. TASBUD SA

  Contractor

 • 2018

  Completion

Położenie

ul. Głębocka 9
03-287 Warszawa (Polska)

Osiedle "Moderna" na Targówkku.

Osiedle "Moderna" na Targówku (2).

Osiedle "Moderna" na Taargówku (3).

Osiedle MODERNA 3.