Cementy workowane

PREMIUM 52,5

PREMIUM 52,5 to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku budowlanego na cementy o wysokiej wytrzymałości początkowej i końcowej. To idealne spoiwo wszędzie tam, gdzie ważny jest czas realizacji konstrukcji lub konieczna jest szybka naprawa obiektu. Więcej >

MASTER 42,5N

MASTER 42,5 N jest odpowiedzią na potrzeby obiektów narażonych na agresywne środowisko. Świetnie sprawdzi się jako spoiwo przy budowie zbiorników na szambo, oczyszczalni ścieków, obiektów budownictwa rolniczego i składowisk odpadów.
Więcej >

PROFI 42,5

PROFI 42,5 to cement klasy 42,5N o normalnej wytrzymałości wczesnej (N), który jest produkowany w Cementowni Górażdże w Choruli.  W okresie wiosenno-letnim idealnie nadaje się do wszystkich prac budowlanych. Więcej>

MULTI 32,5

MULTI 32,5 to cement o bardzo wielu zastosowaniach. W okresie wiosenno-letnim idealnie nadaje się do wszystkich prac budowlanych. Można z niego wykonywać beton towarowy przeznaczony na stropy, ławy fundamentowe, schody czy tarasy.
Więcej >

ADEPT 32,5

ADEPT 32,5 to cement o wielu zastosowaniach. W okresie wiosenno-letnim idealnie nadaje się do większości prac budowlanych. Można z niego przygotowywać beton przeznaczony na ławy fundamentowe, schody czy tarasy. Cement ten można także stosować podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich lub tynkarskich.
Więcej >

SOLID 32,5

SOLID 32,5 to cement o wysokiej wytrzymałości wczesnej (R), który jest  produkowany w przemiałowni EKOCEM, w Dąbrowie Górniczej.
W okresie wiosenno-letnim idealnie nadaje się do wszystkich prac budowlanych. Można z niego wykonywać beton przeznaczony na stropy, ławy fundamentowe, schody czy tarasy.
Więcej>

EKO+ 32,5

EKO+ 32,5 to nowoczesne i ekologiczne spoiwo w klasie 32,5. Zastosowanie energooszczędnej technologii produkcji oraz dużej ilości wysokiej jakości dodatków mineralnych powoduje, że EKO+ jest najbardziej proekologicznym spoiwem w swojej klasie. Więcej >

UNI 32,5

UNI 32,5 to cement o wielu zastosowaniach. W okresie wiosenno-letnim idealnie nadaje się do większości prac budowlanych. Można z niego przygotowywać beton przeznaczony na ławy fundamentowe, schody czy tarasy. Cement ten można także stosować podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich lub tynkarskich.
Więcej >

TECHNIK 32,5

TECHNIK 32,5 to cement idealny do wszystkich prac budowlanych. Można z niego wykonywać beton przeznaczony na ławy fundamentowe. Idealnie nadaje się także do produkcji zapraw, podsypek pod nawierzchnie z kostki brukowej, a także stabilizacji gruntów i produkcji tzw. "chudych betonów".

Więcej